(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
СЕО, Пошукова оптимізація, SEO

"Їм буде нелегко, тим, хто покладаєтся на істину авторитету, замість того, щоб покладатися

на авторитет істини" - Джеральд Мессі

Дякую що виявили інтерес та відвідали саме мій сайт.

Навіть не знаю з чого почати ... Напевно з короткої довідки, може цю статтю буде читати не тільки досвідчений користувач, але і випадковий перехожий

СЕО ( Пошукова оптимізація, SEO) - комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів з метою просування сайту у всесвітній мережі. Звичайно чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. Від чого залежать терміни і успішність просування віртуального ресурсу?

На це впливає багато факторів. Структура, оригінальне наповнення , розумне створення семантичного ядра, алгоритм роботи пошукової систем , кількість ресурсів , які посилаються на Ваш сайт , поведінку користувачів на сайті - все це і багато іншого неодмінно позначиться на просуванні Вашого сайту. Якщо врахувати ці фактори, то можна значно підвищити позиції Вашого ресурсу і розширити його аудиторію.

Як ми до цього прийшли?

Десь через тиждень , після того як цей проект запрацював до нас в офіс прийшов співробітник , хммм , можна навіть назвати його таким собі торговим агентом, засланим однією дуже відомою команією, що продає сео послуги . Чесно кажучи, після підрахунку місячного бюджету на " розкрутку сайту", я зрозумів що за ці гроші я краще спробую сам . Відверто кажучи, я без жодної копійки, просунув ресурс по багатьом СЧ ( середньочастотним запитам ) і НЧ ( низькочастотним запити ), через пів року моїй ручної роботи , трафік складав: близько 100 - 150 унікальних відвідувачів з пошукових систем в день, дуже не погано для молодого сайту . Звичайно для досягнення топ'а по ВЧ (високочастотним запити ) без платних посилань не обійтися, але й витрачати на них весь підрахований бюджет теж не варто ... Останнім часом пошуковики якось дивно реагують на велику кількість платних посилань.

Хочу донести до вас думку:

Суть даного проекту не заробити на вас , а спрівпрацювати з вами, немає значення який вид послуг це буде : страхування , асистанс , допомога адвоката або пошукова оптимізація .