(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Зелена Карта - Страхування Зелена Карта

Зелена карта - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн - учасниць міжнародної системи "Зелена карта", згідно з яким страхова компанія буде відшкодовувати витрати пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю та здоров'ю третіх осіб, що потерпіли внаслідок ДТП.      

При виїзді транспортного засобу на територію країн, які є членами системи "Зелена карта" (на сьогодні 47 європейських країн), його власник зобов'язаний придбати сертифікат єдиної форми (поліс).
Страхові суми (ліміти відповідальності) за договором страхування "Зелена карта" встановлюються відповідно до законодавства країни, у якій вчинено ДТП.

Країни, в яких діє поліс «Зелена карта»: Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Білорусь, Швейцарія, Кіпр, Чеська Республіка, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Великобританія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль, Іран, Ірландія,Ірак, Ісландія, Люксембург, Латвія, Мальта, Марокко, Молдова, Македонія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Росія, Румунія, Швеція, Словацька Республіка, Словенія, Туніс, Туреччина, Україна, Югославія, Литва.

Виплата відшкодування по "Зеленій Карті"

Відшкодування виплачується страховою компанією, згідно лімітів відповідальності країни, в якій сталося ДТП. В Іспанії, наприклад, ліміт відповідальності, по життю і здоров'ю, складає 15 мільйонів Євро.

Знижки

Як і в інших обов’язкових видах страхування - знижку може надати лише продавець, заплативши зі своєї кишені, оскільки ціна вказується в полісі, то продавцеві доведеться заплатити зі своєї кишені, якщо він надасть Вам знижку.

Що робити якщо сталося ДТП?

Перед виїздом з України варто зробити декілька ксерокопій поліса «Зелена карта». Згідно правил системи "Зелена Карта", в разі аварії винуватець повинен надати іншим учасникам ДТП копії свого поліса. Втім, в першу чергу необхідно викликати на місце випадку поліцію. У деяких країнах вважається, що на дрібні ДТП, де матеріальний збиток незначний, а здоров'ю і життю учасників збиток не завданий, поліцію викликати не обов'язково. У таких випадках слід заповнити єврорапорт, бланк якого є у кожного західного водія, і відвезти на звірку в найближчу дільницю поліції. Але в деяких країнах, наприклад, в Угорщині, виїзд поліції на місце аварії за участю громадянина іншої країни обов'язковий. Тому не ризикуйте і викликайте поліцію за будь-яких обставин ДТП.

Замовити