(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Медичне страхування - страхування здоров'я

Передмова

Медичне страхування - це спосіб захисту державою прав пацієнта на повноцінне лікування та охорону власного здоров'я, який сягає корінням у глиб століть. Здавна до недобросовісних лікарів і шахраїв застосовувалися суворі покарання. Медики, що не мали необхідної кваліфікації і знаннь, не тільки позбавлялися права займатися лікарською практикою, але потрапляли в суворі ланцюги закону.

В Україні користується популярністю добровільне медичне страхування. Добровільне являє собою самостійний вид медичного страхування.

Послуги з даного виду страхування в Україні розвиваються швидкими темпами. Але нажаль далеко не всі наші громадяни володіють повною інформацією про добровільне медичне страхування та його переваги.

Добровільне медичне страхування - визначення

Добровільне медичне страхування провадиться на базі договору, порядок укладення якого і загальні умови встановлюються страховою компанією самостійно, - але в рамках положень Закону «Про страхування». Слід мати на увазі, що окремі нюанси договорів у різних страховиків можуть бути різними.

Добровільне медичне страхування гарантує оплату медичних послуг, що мають відношення безпосередньо до лікування. Причому, програми страхувальнику пропонуються найрізноманітніші - на вибір. Деякі з них включають медичне страхування на випадок стійкої і тимчасової непрацездатності або необхідності реабілітації; а окремі пропозиції можуть включати навіть такі елементи, як оплата спортивно-оздоровчих послуг і залучення до здорового способу життя.

Переваги

Добровільне медичне страхування має свої плюси. Один з найприємніших з них - це свобода вибору. Страхувальник самостійно складає страхову програму і обирає медичні установи із запропонованих. При цьому брокер консультує його з усіх питань, але останнє слово у виборі програми залишається за страхувальником.
 
 
Важливим нюансом можна вважати і економію часу, яку забезпечує добровільне медичне страхування. Немає потреби шукати гідну медустанову або штовхатися в чергах під дверима лікарського кабінету. Власнику поліса завжди раді в рейтингових медичних клініках, зібраних в конкретну програму страхування.
 
 
Добровільне медичне страхування передбачає і значну грошову економію: власнику поліса не призначать непотрібного лікування і не стануть витягати з нього додаткові гроші. Страхувальник, сплатив поліс на весь термін його дії, застрахований від підвищення тарифів на медичні послуги.

Іншим позитивним моментом є висока якість послуг при добровільному медичному страхуванні, яке безперервно курується експертами компанії-страховика. А якщо спірні моменти все ж таки виникають - страховий брокер завжди стоїть на варті Ваших інтересів.

Розрахунок вартості поліса проводиться індивідуально, для того щоб дізнатись точну вартість потрібно подзвонити по телефону, або ж скористатися формою замовлення - тоді ми самі передзвонимо Вам.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

 Замовити