(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Накопичувальне страхування життя
Накопичувальне страхування життя, як стверджують фахівці, повільно, але вірно стає частиною нашого життя. Все більша кількість українців розуміють, що це дієвий та ефективний захист себе та членів своєї родини від несподіванок, на які щедре наше життя. На жаль, далеко не всі громадяни чітко уявляють собі, що таке накопичувальне страхування життя. 
Адже накопичувальне страхування життя - це не тільки спосіб матеріальної підтримки самого себе на випадок непередбачених подій, а ще й прекрасний спосіб примножити власні доходи.
Страхування життя - цілі та завдання

Як пов'язаний страховий поліс з планами на майбутнє?
По-перше, застрахований громадянин впевнений в тому, що у разі хвороби, смерті та інших сумних обставини його близькі не залишаться без засобів для існування. Страхування життя передбачає можливість не тільки розділити з компанією імовірні ризики, але й повністю перекласти їх на плечі страховика. Що може бути краще почуття захищеності? Страхова компанія в потрібний момент надасть громадянину матеріальну допомогу саме в тому розмірі, в якому він сам обрав і визначив в договорі.
Страхування життя - це турбота про сім'ю та дітей, які отримають страхову виплату, якщо трапиться непередбачуване.

Страхування життя - види

Видів страхування життя існує чимало. Проте найпопулярнішими видами є страхування життя позичальника, від нещасного випадку  та накопичувальне.

Основна відмінність накопичувального страхування життя в тому, що сума страхової премії не втрачається, а навпаки примножується і накопичується. У межах цієї суми компанія-страховик здійснить виплату: страхувальнику, по закінченню терміну дії договору або довіреним особам у разі, якщо зі страхувальником що-небудь трапиться. А сам власник поліса має право в будь-який час розірвати договір і одержати його вартість на руки.

Як показує практика, з усіх варіантів страхування життя українцям більше довподоби страхування життя позичальника та від нещасного випадку. Про накопичувальне страхування вони мають досить розпливчасте уявлення. Тим часом, воно є ефективним видом страхування життя і поєднує в собі переваги перших двох варіантів. У кількох словах, - це можливість застрахуватися на певний строк (термін вкладу) з гарантією повернення своїх накопичень до кінця періоду. Страхувальник отримує сплачені внески назад у повному обсязі, ще й з відсотком прибутковості. Якщо ж він не доживе до закінчення періоду вкладу - страхову виплату отримає його бенефіціар.

Накопичувальне страхування життя - зручна накопичувальна програма для громадян різного віку, від 1 до 65 років. З її допомогою можна забезпечити майбутнє своїм дітям, накопичити кошти для купівлі нерухомості або забезпечити собі безбідне існування на схилі літ. Тільки замислюватися над цими питаннями краще як можна раніше. Накопичувальне страхування життя надзвичайно популярно за кордоном.

Це досить респектабельний вид страхування, оскільки страхових программ у різних компаній масса, від страхування дітей по накопичувальній программі страхування життя до корпоративного страхування життя співробітників.

 
Розрахунок вартості поліса проводиться індивідуально, для того що б
 
дізнатись точну вартість потрібно подзвонити по телефону, або ж
 
скористатися формою замовлення - тоді я сам передзвоню Вам.

Розрахунок вартості поліса проводиться індивідуально, для того щоб дізнатись точну вартість потрібно подзвонити по телефону, або ж скористатися формою замовлення - тоді ми самі передзвонимо Вам. 

Рекомендую переглянути презентації...

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ "ЗОЛОТИЙ АКТИВ"


Замовити