(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
ОСЦПВ (Автоцивілка) - Обов'язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Про ОСЦПВ, сьогодні, чув кожен автовласник. Тлумачиться це поняття як обов'язкове страхування цивільно правової відповідальності власників наземних ТЗ, або як його ще називають - автоцивілка. Цей вид страхування увійшов в наше життя одночасно з набранням чинності Закону України ««Про Обов'язкове страхування цивільно – правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Цей документ передбачає страхування відповідальності власників автотранспорту за нанесення шкоди здоров'ю, життю та майну третіх осіб у процесі використання автотранспорту на території України.

Вартість ОСЦПВ:

Вартість поліса автоцивілки знаходиться в прямій залежності від ряду параметрів, таких як об'єм двигуна автомобіля, водійського стажу автовласника та осіб допущених до керування. Має значення і те, в якому населеному пункті укладається договір страхування, а також прописаний його власник.

Знижки та надбавки:
Якщо автовласник володіє полісом ОСЦПВ і протягом року їздив без жодної аварії, то при продовженні договору страхування він може розраховувати на знижку приблизно в 5-10%, для тих же, хто був винуватцем дорожньо-транспортних пригод, використовують підвищувальний коефіцієнт (від 1, 4 до 2,5) у процесі розрахунку вартості поліса обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності.

Кожному клієнту, що замовив поліс, гарантована знижка!

Виплата відшкодування з ОСЦПВ:

Закон твердить, що на відшкодування має право будь-яка особа, яка потерпіла від транспортного засобу, крім ряду випадків:
- Упущеної вигоди;
- Спричинення шкоди під час спортивних змагань, технічних випробувань, що проводяться на полігонах та інших спеціально призначених для цього майданчиках і трасах;
- Спричинення збитку від впливу вантажу, що перевозиться
- Забруднення навколишнього середовища;
Оскільки громадянська відповідальність страхується не тільки по ОСЦПВ, а й за іншими договорами страхування відповідальності, то список винятків з правил автоцивілки продовжують випадки, при яких громадянська відповідальність має бути застрахована іншим чином.

Штраф за відсутність полісу ОСЦПВ

Поліс автоцивілки додає впевненості на дорозі. Важливість ОСЦПВ особливо розуміють власники стареньких вітчизняних автомобілів, які потрапляють в аварії куди частіше іномарок. Експлуатація транспортного засобу без поліса ОСЦПВ заборонена законом. Тих, хто дозволяє собі їзду без поліса, чекає суворе покарання згідно з законодавством - штраф, але це не найстрашніше.

На що звернути увагу?

У випадку ДТП, Ви зобов'язані письмово повідомити страховика, у якого застрахована Ваша цивільна відповідальність, про факт ДТП. Якщо Ви цього не зробите, на протязі 3-х робочих днів з моменту ДТП, то після проведення страхової виплати страховик має право звернутися до суду, з позовом до Вас, на предмет стягнення з Вас регресу. Кажучи простою мовою: ту суму грошей, яку отримав потерпілий, страховик буде вимагати з Вас ...

Якщо винуватець ДТП керував автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння - це теж регрес.

Якщо Ви дозволяєте собі їздити без полісу, та попадете в дтп, то потерпілому, теоретично, збиток компенсує Моторно - Транспортне Страхове Бюро України(МТСБУ) - але для Вас це теж обернеться регрессом.

Рекомендую переглянути презентацію.

Розрахунок вартості поліса проводиться індивідуально, для того що б
дізнатись точну вартість потрібно подзвонити по телефону, або ж
скористатися формою замовлення - тоді я сам передзвоню Вам.
Розрахунок вартості поліса проводиться індивідуально, для того щоб дізнатись точну вартість потрібно подзвонити по телефону, або ж скористатися формою замовлення - тоді ми самі передзвонимо Вам.

Дізнатися вартість по прейскуранту (без знижки) можна тут.

Інший актуальний вид автострахування -КАСКО.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Замовити