(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Страхування майна фізичних осіб
Кожен громадянин бажає, щоб його майно завжди залишалося в цілості та знаходилось у безпеці. Але, на жаль, 100%-ву гарантію цього нам ніхто не дасть. Пожежа, нещасний випадок або стихійне лихо можуть знищити наше житло чи іншу власність. Але ми можемо подбати про їх безпеку завчасно. Для цього існує така послуга, як страхування майна фізичних осіб. Застрахувавши свою квартиру або дачу, громадянин одержує впевненість, що якщо вони будуть пошкоджені або навіть повністю зруйновані, - страхова компанія відшкодує їх повну вартість. Нехай ми не можемо деколи захистити себе від неприємних життєвих подій, але страхування майна фізичних осіб допомагає звести до мінімуму шкоду від їх настання.

Застрахувати свою власність сьогодні можна практично в будь-якій страховій компанії. Оскільки послуга ця досить поширена, - страховики розробили на її основі безліч страхових продуктів. Тому, вчасно оформивши поліс, можна звести к мінімуму ступінь ризику. Якщо програма страхуваннябуде обрана Вами вірно - жодна негативна подія не порушить Вашого спокою і впевненості, а збитки будуть відшкодовані. Головне - визначитися з вибором адекватного страхового продукту.

Об'єкт страхування

Природнє питання : «що саме можна застрахувати?» - виникає одним із перших. Страхування майна фізичних осіб включає страхування об'єктів нерухомості та страхування особистого майна громадян. Перший вид страхування передбачає оформлення страхового полісу на будинок, квартиру, дачу, господарські будівлі. За другим видом страхування можна застрахувати меблі, побутову, аудіо та відеотехніку, хутро, одяг і взуття, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, золота, платини, антикварні речі і приватні колекції. Поліс страхування майна фізичних осіб може включати і страхування елементів внутрішнього оздоблення житла...

Договір та правила страхування

Важливим є питання - від чого захищає страховий поліс? Мовою страхування це означає, що саме вважається страховим випадком. Мається на увазі, що страхова подія настала, якщо майно виявилося пошкоджено або знищено внаслідок вибуху, пожежі (в тому числі і від удару блискавки), аварії в інженерних мережах (водопровід, опалення, каналізація), затоплення сусідами (ремонтними організаціями), стихійних явищ. Страхування майна фізичних осіб передбачає також можливість застрахувати своє майно від дій зловмисників, розбою, крадіжки, підпалу, а також падіння пілотованих літальних засобів і наїзду транспорту.

Страхові програми

Як вже говорилося вище, страхових продуктів такого типу існує чимало як, в тім і компаній, що пропонують їх. Конкуренція, яка має місце на страховому ринку, змушує страховиків створювати різні програми для страхувальників та забезпечувати найкращі умови. З цієї причини існує окремий пункт - спрощена програма страхування загородніх будинів та котеджів, вартість яких не перевищує 300 тис. грн.

Розрахунок вартості поліса проводиться індивідуально, для того щоб дізнатись точну вартість потрібно подзвонити по телефону, або ж скористатися формою замовлення - тоді ми самі передзвонимо Вам.

Рекомендуємо переглянути презентацію.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Замовити