(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Туристичне страхування
Вирушаючи на відпочинок чи у відрядження, нас, як правило, турбує: що буде, якщо трапиться нещасний випадок, загубиться багаж, цінні речі або здоров'я підведе? ... Такі ситуації само собою зрозуміло іноді трапляються, а далеко від дому це куди більш неприємно. Реальний вихід із ситуації це туристичне страхування (страхування мандрівників).
 

Враховуючи, що багато тисяч українців щомісячно виїжджають за кордон, страхування мандрівників є вельми актуальною послугою для тих, хто не бажає у незнайомій країні піддатися великим неприємностям. Тим паче, що ціна страхового поліса на тлі вартості, в яку обійдеться відпочинок, просто непомітна. А при настанні страхової події ця, здавалося б, "фількіна грамота" Вам дуже стане в нагоді. Наприклад: 200 Євро витрачені на стоматолога за кордоном, при покупці поліса вартістю 10 Євро, повернуться до Вас у повній цілості по приїзду на батьківщину.

Туристичне страхування для туриста, що виїжджає за кордон, вирішує багато непередбачених матеріальних витрат, що настають у страхувальника протягом його подорожі не тільки в країнах СНД і далекого зарубіжжя, але і по території України. Страхування туристів вкрай ефективно для тих, хто часто їздить по всьому світу, - в ділові поїздки, відрядження, на відпочинок.

Туристичне страхування - види

Чим може допомогти мандрівникові стандартний поліс страхування? Якщо з застрахованим на відпочинку що щось трапиться - його направлять на лікування до медичної установи, а страховка покриє фінансові витрати, що пов'язані з покупкою ліків та послугами лікарів.

Страхування мандрівників від нещасного випадку - це доповнення до стандартного поліса страхування, спрямованого на надання невідкладної медичної допомоги. Якщо застрахований, перебуває за кордоном і втрачає працездатність, - страхове відшкодування буде виплачено йому в повному обсязі, яке може досягати десятків тисяч доларів. Травми, такі як переломи або удари вилікують безкоштовно і відправлять страхувальника на батьківщину.

Страхування туристів, що відправляються на гірськолижні курорти або в дайвінг-подорожі, здійснюється вже за іншими тарифами, - з надбавкою до основного тарифу. Між стандартним медичним страхуванням та страхуванням від нещасного випадку є багато спільного. Важко сказати, який з видів туристичного страхування є вигіднішим. Тому більшість страхових компаній продають ці страхові продукти в комплексі під загальною назвою "Travel".

Проте не тільки хвороба може погіршити поїздку або відпочинок. У процесі подорожі можуть бути втрачені речі та багаж. Тому такий вид туристичного страхування, є досить популярним, так як може, хоча б частково, (а іноді й повністю) компенсувати Вам вартість втрачених речей. Такий поліс оберігає Ваше майно від ризику пошкодження та втрати, з вини стихійних лих, вибухів, пожеж і т.д. Це дуже актуальний вид страхування для мандрівників, які вирушають у країни з нестабільною політичною ситуацією. Нажаль тим, хто втратив багаж через власну необережність, поліс не допоможе.

Туристичне страхування - завдання

Стандартний поліс страхування туриста мінімізує величезну кількість ризиків, в період перебування за кордоном і служить для виплати страхового відшкодування у випадку несподіваного захворювання або смерті за кордоном. Страхування від нещасного випадку оберігає застрахованого від можливого збитку, в результаті втрати працездатності.

Туристичне страхування від ризику втрати чи псування багажу служить для відшкодування прямих збитків понесених внаслідок стихійного лиха, пожежі, ДТП, вибуху і протиправних дій третіх осіб.

Страхування туристів - переваги

Страхових програм для туристів існує чимало. І оскільки поїздки і подорожі бувають різного роду і тривалості, - завжди є варіант вибрати саме той тип туристичної страховки, що найбільше підходить для кожного конкретного випадку.

Страхування туристів на сьогоднішній день дозволяє знайти спокій і впевненість, знаходячись далеко від рідного дому (страховка дійсна у всіх країнах світу). При цьому відшкодування при настанні страхової події громадяни гарантовано отримають, навіть якщо за свій страховий поліс вони заплатили, як зараз прийнято говорити, «смішні гроші».

Синоніми - страхування туристів, страхування мандрівників, туристичне страхування, страховка для візи.

Рекомендую переглянути презентацію.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ПРЕЗЕНТАЦІЮ

 Замовити