(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Страхування життя позичальника
Страхування життя позичальника - обов'язкова умова отримання авто та іпотечного кредиту. У випадку смерті або визнання страхувальника недієздатним страхова виплата закриє зобов'язання перед кредитором.
Що можна застрахувати?

Ви можете застрахуватись від ризику неповернення повної суми кредиту, його частини або відсотків за користування кредитом.

Від чого можна застрахуватись?

Страховим випадком є неповернення позичальником суми кредиту, внаслідок таких подій:
• смерть фізичної особи позичальника
• банкрутство юридичної особи позичальника
• нещасний випадок, захворювання травмування фізичної особи, що призвело до втрати нею місця роботи
• нещасний випадок на підприємстві позичальника юридичної особи, який призвів до втрати ним платоспроможності (пожежа, вибух, удар блискавки, стихійне лихо)
• протиправні дії третіх осіб, що призвели до втрати позичальником майна (крадіжка, грабіж, розбій, шахрайство)
• невиконання позичальником своїх обов'язків за договором

Який розмір страхової суми?

В залежності від об'єкту, страхова сума встановлюється як розмір збитку, який несе Вигодонабувач в разі неотримання суми кредиту (без урахування відсотків за користування) або в межах збитку від неотримання відсотків за користування кредитом.

Скільки коштує страхування?

Тариф на страхування визначається індивідуально. Оцінка ризику проводиться окремо по кожному страхувальнику на основі документів про його платоспроможність перед Вигодонабувачем.

 Замовити

Що можна застрахувати?

Ви можете застрахуватись від ризику неповернення позичальником повної суми кредиту, його частини або відсотків за користування кредитом.