(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Юридичні особи
Зелена Карта - Страхування Зелена Карта

Зелена карта - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи "Зелена карта", згідно з яким страхова компанія буде відшкодовувати витрати пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю та здоров'ю третіх осіб, що потерпіли внаслідок ДТП.

 
Страхування персоналу на випадок хвороби

 

Послуги зі страхування в Україні розвиваються швидкими темпами. При цьому далеко не всі мають у своєму розпорядженні повну інформацію про страхування персоналу та його переваги.

 
Страхування відповідальності
Страхування відповідальності, як юридичних осіб, так і фізичних осіб підприємців, допомагає представникам певних професій захистити себе від необхідності задоволення матеріальних претензій з боку клієнтів або пацієнтів.
Зокрема, страхування професійної відповідальності лікарів - страховка від помилок, але при цьому необхідно довести, що лікар використав всі свої знання, досвід і сумлінно виконував свої обов'язки.
 
Страхування водного транспорту (суден)

ОБ'ЄКТ СТРАХУВАННЯ
Об'єктом страхування можуть бути майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать законодавству, пов'язані з володінням, користуванням і розпорядженням засобом водного транспорту. На страхування приймаються будь-які судна, що мають Прапор та Клас.

 
Страхування угоди (страхування договору, титульне страхування)

Передмова

Сьогодні на страховому ринку України існує й такий вид страхування, як "Страхування Угоди". Від чого ж саме можна убезпечити себе або своє підприємство шляхом укладення договору страхування від невиконання договірних зобов'язань?

 
Страхування ризиків
 
 
ОСЦПВ (Автоцивілка) - Обов'язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Про  ОСЦПВ, сьогодні, чув кожен автовласник. Тлумачиться це поняття як обов'язкове страхування цивільно правової відповідальності власників наземних ТЗ, або як його ще називають - автоцивілка. Цей вид страхування увійшов в наше життя одночасно з набранням чинності Закону України «Про Обов'язкове страхування цивільно – правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Цей документ передбачає страхування відповідальності власників автотранспорту за нанесення шкоди здоров'ю, життю та майну третіх осіб у процесі використання автотранспорту на території України.

 
Автострахування КАСКО - Страхування КАСКО
Автокаско (або добровільне страхування наземних транспортних засобів) його основноим призначенням є захист власника автотранспортного засобу від різного роду несподіванок, які можуть трапитись в будь-який момент. Водій може бути обережним, дотримуватися правил дорожнього руху, регулярно проходити технічні огляди, але це не врятує лобове скло його автомобіля від каменю з-під колеса зустрічної машини. Автомобіль може побити градом, на нього може впасти дерево та й викрадачі не дрімають ...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2