(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Страхування відповідальності
Страхування відповідальності, як юридичних осіб, так і фізичних осіб підприємців, допомагає представникам певних професій захистити себе від необхідності задоволення матеріальних претензій з боку клієнтів або пацієнтів.
Зокрема, страхування професійної відповідальності лікарів - страховка від помилок, але при цьому необхідно довести, що лікар використав всі свої знання, досвід і сумлінно виконував свої обов'язки.
Претензіями з боку пацієнтів і клієнтів на підставі договору займається страхова компанія. Треба відзначити, що страхова виплата буде здійснена лише в разі юридичної відповідальності та документально підтверджених збитків, моральна шкода не відшкодовується.
В наш час в більшості країн світу лікарі, фармацевти, нотаріуси, адвокати та архітектори не можуть отримати ліцензію для ведення своєї практики, поки не пред'являть поліс страхування професійної відповідальності.
Будь-яка компанія, що займається перевезеннями, страхує свою відповідальність перед клієнтом за збиток, який може бути причинений його майну (товару).
Також страхується відповідальність митних брокерів, туроператорів, нотаріусів, експедиторів, власників собак і власників зброї.
 
Існує можливість розробки індивідуального страхового продукту, за Вашим бажанням.
 
Рекомендуємо переглянути презентацію.
 

ПЕРЕГЛЯНУТИ РЕЗЕНТАЦІЮ "СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕВІЗНИКА"

Замовити