(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Страхування персоналу на випадок хвороби

 

Послуги зі страхування в Україні розвиваються швидкими темпами. При цьому далеко не всі мають у своєму розпорядженні повну інформацію про страхування персоналу та його переваги.

 

Страхування персоналу проводиться на базі договору, порядок укладення якого і загальні умови встановлюються страховою компанією самостійно, - але в рамках положень Закону «Про страхування» слід мати на увазі, що окремі нюанси договорів у різних страховиків можуть бути різними.
Страхування персоналу забезпечує оплату медичних послуг, що мають відношення безпосередньо до лікування. Причому, програми страхувальнику пропонуються найрізноманітніші - на вибір. Деякі з них включають медичне страхування на випадок стійкої і тимчасової непрацездатності або необхідності реабілітації; а окремі пропозиції можуть включати навіть такі елементи, як оплата спортивно-оздоровчих послуг і залучення до здорового способу життя.

Страхування персоналу, переваги

Страхування персоналу має свої плюси. Один з найприємніших з них - це свобода вибору. Страхувальник самостійно складає страхову програму і вибирає медичні установи із запропонованих. При цьому брокер консультує його з усіх питань, але останнє слово у виборі програми залишається за страхувальником.

Важливим нюансом можна вважати і економію часу, яку забезпечує страхування персоналу. Немає потреби шукати гідну медустанову або штовхатися в чергах під дверима лікарського кабінету. Застрахованим особам відкриті двері самих рейтингових медичних клінік, включених в конкретну програму страхування.
 

Страхування персоналу значно економить не тількі бюджет Вашого підприємства, але і створює чудовий мікроклімат у колективі, що може бути краще почуття захищеності?

Іншим позитивним моментом є висока якість послуг при медичному страхуванні, які надаються експертами асистанської компанії. А якщо спірні моменти все ж таки виникають - страховий брокер завжди стоїть на варті Ваших інтересів.
 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Замовити