(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Страхування персоналу від нещасного випадку
Нещасний випадок на підприємстві - це подія, яка не просто може призвести до порушення його звичного ритму роботи. Вона також несе необхідність компенсації фінансових витрат постраждалому працівнику. Захистити інтереси Вашого персоналу та зберегти фінанси Вашого підприємства зможуть програми страхування від нещасного випадку.

Страхування персоналу від нещасного випадку - визначення

Страхова компанія відшкодовує витрати ваших співробітників, понесені через тимчасову або постійну втрату працездатності, внаслідок нещасного випадку. Ваш персонал може бути застрахований, як на час виконання службових обов'язків, так і на цілу добу. Договір з Вашим підприємством може включати страхування різних категорій персоналу.

Страховий випадок

Страховими випадками є тимчасова втрата працездатності застрахованою особою, вступу інвалідності I, II, III ступеня або загибель.
У разі тимчасової непрацездатності, застрахований отримує 0,3% страхової суми за кожен день хвороби (але не більше 50% страхової суми). У разі вступу в I групи інвалідності - 100%, II групи - 70%, III групи - 50% страхової суми. У разі загибелі застрахованого, 100% страхової суми виплачується Вигодонабувачу (спадкоємцю).

Розмір страхової суми

Розміри страхових сум встановлюються за Вашим бажанням, в межах від 1 000 грн. до 30 000 грн. на одного застрахованого.

Вартість поліса страхування персоналу

Вартість поліса страхування визначається згідно сітки тарифів та залежить від ступеня ризикованості діяльності застрахованої особи, розміру страхової суми та періоду страхування.

 

Існує можливість розробки індивідуального страхового продукту.

Замовити