(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Страхування водного транспорту (суден)

ОБ'ЄКТ СТРАХУВАННЯ
Об'єктом страхування можуть бути майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать законодавству, пов'язані з володінням, користуванням і розпорядженням засобом водного транспорту. На страхування приймаються будь-які судна, що мають Прапор та Клас.


ПЕРІОД СТРАХУВАННЯ
Період страхування встановлюється за згодою сторін. Договір може бути укладений на певний строк або на рейс. Судно може бути застраховане в період його експлуатації, міжнавігаційного відстою або ремонту, буксирування, в період його споруди і проведення випробувань.
СТРАХОВІ РИЗИКИ
• Загибель або пошкодження застрахованого судна
• Пошкодження застрахованого судна
• Повна загибель судна
• Повна загибель судна, включаючи витрати по рятуванню майна
Додатково за угодою в договір страхування можуть бути включені ризики виникнення відповідальності судновласника за шкоду заподіяну зіткненням застрахованого судна з іншим судном або нерухомим об'єктом.
СТРАХОВА СУМА
Страхова сума встановлюється за згодою між Страхувальником і страховою компанією в розмірі, що не перевищує дійсну вартість судна - вартість аналогічного судна за середніми цінами світового ринку, що діють на момент укладання договору страхування. Ліміт відповідальності судновласника встановлюється за погодженням сторін.
 

Замовити