(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Страхування угоди (страхування договору, титульне страхування)

Передмова

Сьогодні на страховому ринку України існує й такий вид страхування, як "Страхування Угоди". Від чого ж саме можна убезпечити себе або своє підприємство шляхом укладення договору страхування від невиконання договірних зобов'язань?

 

Ризики, терміни і суми відшкодування при страхуванні договорів

Страхування угоди передбачає в якості страхового ризику певну подію, настання якої тягне за собою збитки через порушення Контрагентом своїх договірних зобов'язань. Причому, страхова подія вважається такою, що наступила, навіть якщо невиконання (неналежне виконання) зобов'язань за договором сталося через дії непереборних обставин чи непереборної сили: стихійних явищ, повеней, землетрусів, вибухів та пожеж. Також, можливе страхування контрактів і від банкрутства Контрагента. Така подія також входить до переліку страхових ризиків. Застрахований може розраховувати на відшкодування за договором страхування угоди в разі та з моменту визнання Контрагента банкрутом, на підставі набрання чинності постанови суду.

Що стосується термінів страхування договорів, то відповідальність компанії-страховика з відшкодування понесеного збитку наступає не раніше терміну, коли зобов'язання Контрагента за основним договором вважаються невиконаним. Страхова сума в договорі страхування угоди визначається у розмірі збитку, понесеного застрахованим у випадку невиконання своїх зобов'язань Контрагентом за основним контрактом.

Про титульне страхування

Страхування від невиконання договірних зобов'язань, або страхування угоди, може мати місце в різних галузях економіки, наприклад: інвестиції в будівництво житлової і комерційної нерухомості, пов'язані з колосальним ризиком. Для цього випадку існує титульне страхування (захист від втрати права власності на об'єкт нерухомості), яке являє собою один за найперспективніших видів страхування договорів.

Переваги

Бізнес-діяльність і операції між громадянами завжди пов'язані з ризиком. Страхування контрактів ставить застрахованого в більш вигідне становище порівняно з тими, хто таким страховим полісом не володіє.

Замовити