(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Фізичні особи
Страхування відповідальності
Страхування відповідальності, як юридичних осіб, так і фізичних осіб підприємців, допомагає представникам певних професій захистити себе від необхідності задоволення матеріальних претензій з боку клієнтів або пацієнтів.
 
Страхування від нещасних випадків

Що таке нещасний випадок?
Нещасний випадок - це раптова, короткочасна, непередбачувана, незалежна від волі застрахованого подія, яка сталася внаслідок впливу різних зовнішніх факторів і призвело до розладу здоров'я застрахованого та / або його смерті. 

 
Страхування життя позичальника
 
ОСЦПВ (Автоцивілка) - Обов'язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Про ОСЦПВ, сьогодні, чув кожен автовласник. Тлумачиться це поняття як обов'язкове страхування цивільно правової відповідальності власників наземних ТЗ, або як його ще називають - автоцивілка. Цей вид страхування увійшов в наше життя одночасно з набранням чинності Закону України ««Про Обов'язкове страхування цивільно – правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Цей документ передбачає страхування відповідальності власників автотранспорту за нанесення шкоди здоров'ю, життю та майну третіх осіб у процесі використання автотранспорту на території України.

 
Автострахування КАСКО - Страхування КАСКО

Автокаско (або добровільне страхування наземних транспортних засобів) його основним призначенням є захист власника автотранспортного засобу від різного роду несподіванок, які можуть трапитись в будь-який момент. Водій може бути обережним, дотримуватися правил дорожнього руху, регулярно проходити технічні огляди, але це не врятує лобове скло його автомобіля від каменю з-під колеса зустрічної машини. Автомобіль може побити градом, на нього може впасти дерево та й викрадачі не дрімають ...

 
Страхування майна фізичних осіб
Кожен громадянин бажає, щоб його майно завжди залишалося в цілості та знаходилось у безпеці. Але, на жаль, 100%-ву гарантію цього нам ніхто не дасть. Пожежа, нещасний випадок або стихійне лихо можуть знищити наше житло чи іншу власність. Але ми можемо подбати про їх безпеку завчасно. Для цього існує така послуга, як страхування майна фізичних осіб. Застрахувавши свою квартиру або дачу, громадянин одержує впевненість, що якщо вони будуть пошкоджені або навіть повністю зруйновані, - страхова компанія відшкодує їх повну вартість. Нехай ми не можемо деколи захистити себе від неприємних життєвих подій, але страхування майна фізичних осіб допомагає звести до мінімуму шкоду від їх настання.
 
Зелена Карта - Страхування Зелена Карта

Зелена карта - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн - учасниць міжнародної системи "Зелена карта", згідно з яким страхова компанія буде відшкодовувати витрати пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю та здоров'ю третіх осіб, що потерпіли внаслідок ДТП.      

 
Накопичувальне страхування життя
Накопичувальне страхування життя, як стверджують фахівці, повільно, але вірно стає частиною нашого життя. Все більша кількість українців розуміють, що це дієвий та ефективний захист себе та членів своєї родини від несподіванок, на які щедре наше життя. На жаль, далеко не всі громадяни чітко уявляють собі, що таке накопичувальне страхування життя. 
Адже накопичувальне страхування життя - це не тільки спосіб матеріальної підтримки самого себе на випадок непередбачених подій, а ще й прекрасний спосіб примножити власні доходи.
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2