(093) 404-26-86

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Автострахування КАСКО - Страхування КАСКО
Автокаско (або добровільне страхування наземних транспортних засобів) його основноим призначенням є захист власника автотранспортного засобу від різного роду несподіванок, які можуть трапитись в будь-який момент. Водій може бути обережним, дотримуватися правил дорожнього руху, регулярно проходити технічні огляди, але це не врятує лобове скло його автомобіля від каменю з-під колеса зустрічної машини. Автомобіль може побити градом, на нього може впасти дерево та й викрадачі не дрімають ...
Страхування каско - визначення 
Каско - це термін іспанського походження, і означає він один із видів добровільного страхування автомобілів. Страховий поліс каско гарантує водіям захист автомобіля від можливої шкоди, завданої ДТП, стихійними лихами, ударом блискавки, вибухом і пожежею. Також, каско захистить від матеріальних втрат, завданих діями зловмисників, розкрадання і викрадення. Страхування цього виду може бути повним і частковим; в другому випадку викрадення автотранспортного засобу не вважається страховим випадком. При купівлі автомобіля в кредит, Вам напевно запропонують укласти договір страхування каско. Без нього автокредити просто не видаються.
 
Страхування каско - вартість 

Кожен хто купував поліс страхування авто, в курсі того, що справа ця не проста і потребує кваліфікованого підходу. Тарифи страхування каско перебувають у прямій залежності від ряду факторів, таких як марка автомобіля, рік випуску, водійський стаж власника автотранспортного засобу і т.д.

Якщо водій молодий (20-25 років), права отримав зовсім недавно, автомобіль у нього з числа найпопулярніших у викрадачів марок (наприклад, BMW), та ще й у відмінному технічному стані, - страховка КАСКО йому обійдеться недешево, так як ступін ризику в даній ситуаціїї буде вище, отже і котирування страхового тарифу теж буде більше.

Знижки:

Застрахувати новий автомобіль можна зі знижкою. У багатьох страховиків існують спеціальні програми страхування автомобілів з конвеєра. У більшості випадків, для нових автотранспортних засобів ціна (страховий тариф) поліса каско буде 4-6% вартості автомобіля.

Тут велике значення має не знижка, а страховий тариф...

Головні фактори, що впливають на вартість поліса:

- Кількість застрахованих ризиків;
- Вік водія (оптимальним є вік від 21 року і більше);
- Водійський стаж (чим він більший, тим поліс дешевше);
- Оснащеність автомобіля сучасною протиугінною системою (бажано, з датчиком удару та звуковою сигналізацією);
- Спосіб оплати поліса, розстрочка або одноразова оплата;

- Відповідальність страховика (агрегатна, по першому або по кажному страховому випадку);

- Розмір франшизи.

Більшості, зі страхувальників, поліс каско обходиться в межах 5-6% вартості автомобіля. Проте варто мати на увазі, що якщо автомобіль старий - вартість страхування такої машини може підскочити до 8%. Далеко не всі страховики візьмуться страхувати автомобіль, що претендує на статус «заслуженного пенсіонера». Більшість продає страховку власникам іномарок не старше 7 років і вітчизняних автомобілів не старше 5 років.

Але, це не закон і не правило. Є компанії які готові застрахувати і 20 річний автомобіль, але з врахуванням амортизаційного зносу... Питання в тому - чи "Вигідно це Вам?", адже згідно методики товарознавчої експертизи, передбачено, що амортизаційний знос вузлів і агрегатів автомобіля вік якого більше 12 років дорівнює 70 відсоткам. Відповідно, якщо при настанні страхової події, наприклад, буде пошкоджена фара вартістю 1000 гривень, то за неї страхова компанія компенсує не більше 300 гривен...

Тут багато чого залежить від страховика, у кожнго з них свої вимоги та умови. Одні з них відмовляються продавати поліси каско водіям, які не мають хоча б трирічного стажу керування  і при цьому активно знижують страхові тарифи для досвідчених водіїв. Інші готові застрахувати всіх бажаючих, але вартість поліса у них досить висока. Треті пропонують жахливі умови по каско для власників машин певних марок тих, які користуються найбільшою любов'ю у викрадачів.

Обираючи страхову компанію, потрібно орієнтуватися на її фінансову стабільність (співвідношення страхових резервів і премій до виплат) і репутацію на ринку.

На що звернути увагу?

1.) Обов'язково уважно прочитати договір страхування - особливо, в тій його частині, яка детально описує виникнення страхових випадків і порядок виплати страхового відшкодування.

Слід звернути особливу увагу на текст написаний дрібним шрифтом, прочитайте його уважно.

2.) Що ще важливо - будь-який договір страхування укладається на підставі правил страхування - тому звичайно ж вивчіть і їх.

3.) Обов'язково поцікавтеся який ліміт власного утримання страховика, бо якщо вартість Вашого автомобіля перевищує ліміт власного утримання страховика - страхову виплату Ви будете чекати дуже довго.

4.) Обов'язково прочитайте розділ договору страхування, в якому описано, які саме документи, по кожному конкретному ризику, потрібно надати страховику. Повірте, це дуже важливо! Прочитавши цей розділ Ви зможете, хоча б приблизно, розуміти через який період часу, з моменту страхової події, Ви отримаєте страхову виплату або ж - не отримаєте зовсім.

Простий приклад: Якщо за ризиком "протиправні дії третіх осіб" (навмисне пошкодження майна), страхувальнику необхідно надати постанову МВС про відкриття кримінальної справи - то при незначних пошкодженнях, страхову виплату ви не отримаєте.

Чому?

Тому що для відкриття кримінальної справи, органами міністерства внутрішніх справ, сума збитків, однозначно, повинна бути більше 50 000 гривень. У випадку з таким відомим автомобілем як "Деу Ланос" - це конструктивна загибель транспортного засобу, кажучи мовою страховиків - "ТОТАЛ".

"ТОТАЛ" - це взагалі окрема тема. Якщо у страхової компанії виникає підозра що автомобіль тотальний, на її замовлення проводиться незалежна експертиза з оцінки збитків, і якщо вартість відновлювального ремонту перевищує певну суму (як правило, 60 - 75% від страхової суми), то ремонт автомобіля вважається економічно недоцільним, І проводиться друга експертизи з оцінки вартості ліквідних залишків. Перша експертиза регулюється методикою. Друга ж такої методики не має, іншими словами експерт може написати і 20, і 50 тисяч.

Розрахунок вартості поліса проводиться індивідуально, для того щоб дізнатись точну вартість потрібно подзвонити по телефону, або ж скористатися формою замовлення - тоді ми самі передзвонимо Вам.

Рекомендуємо переглянути презентацію...

 
Інший актуальний вид автострахування - ОСЦПВ
 

Замовити